Drabužiai internetu 6 argumentai kodėl verta pirkti drabužius internetu

Komentarai (0)

Drabužiai internetu 6 argumentai kodėl verta pirkti drabužius internetu

Šiandien, kai vis daugiau žmonių naudojasi interneto privalumais, dažnas pagalvoja, kam man gaišti laiką prie kompiuterio ir užsakinėti drabužius internetu, kai galiu nuvažiuoti į parduotuvę ir nusipirkti. Šiame straipsnyje pabandysime išvardinti pirmus į galvą atėjusius argumentus.

Vis dažniau žmonės užduoda sau šį klausimą: kodėl aš turėčiau pirkti drabužius internetu, jeigu galiu nuvažiuoti į prekybos centrą ir nusipirkti man patinkantį daiktą tiesiog parduotuvėje? Galime pabandyti atsakyti į šį klausimą pateikdami 6 internetinės prekybos pranušumus:

 Drabuziai internetu 2

1. Drabužiai internetu, tai didesnis asortimentas. Interneto erdvėje šiuo metu yra atsidarę pakankamai daug parduotuvių, kurios prekiauja tomis pačiomis prekėmis kaip ir paprastos. Galėčiau drąsiai teigti, kad šios parduotuvės šiandien dienai gali pasiūlyti netgi didesnę prekių įvairovę.

2. Pigesnės prekės. Prekybos centruose esančių parduotuvių kaštai yra labai dideli, nes reikia daug mokėti už patalpų nuomą, o kur dar algos pardavėjams. Visos šios papildomos išlaidos yra paskirstomos ant prekių , todėl labai išauga prekių kaina.

Ženklus laiko ir pinigų taupymas. Nuvažiuoti iki supermarketo dažnai užtrunka apie 30 minučių, o gal ir visą valandą. Prekių paieška, na čia jau individuliai(nuo 1-.....val.). Be to savaitgaliais parduotuvėse ilgiausios eilės(dar reikės apie 15-30 min. pastovėti). Na ir reikia nepamiršti dar namo grįžti. Galutiniame rezultate gaunasi geras pusdienis arba visa diena praleista prekybos centruose, kai vietoj to galima buvo ramiai, turint laisvo laiko, su puodeliu kavos, patogiai įsitaisius fotelyje arba ant žolytės, užsisakyti prekes internetu.

 

 

 

Rūbai internetu 2

 

4. Išlaidų ant kelionės sutaupymas. Šiais laikais, kai benzino 1 litras kainuoja beveik 5 litus, nuvykimas iki prekybos centro ir atgal su automobiliu kainuoja nuo 3 € iki ... €. Na o prekių pristatymas iš elektroninių parduotuvių kainuoja nuo 0 € -iki 6 € .

5. Ne visi gali sau leisti nuvažiuoti iki parduotuvės. Kaip žinia ne visi žmonės gyvena didmiesčiuose, kuriuose pilna prekybos centrų. Puiki išeitis gyvenantiems mažesniuose miesteliuose, kaimuose ir vienkiemiuose, kai gali užsakyti drabužius tiesiog neišeidamas iš namų.

6. Sveikatos tausojimas. Niekada nežinai, kokie žmonės pasitaikys tavo kelyje į parduotuvę, gal tai bus piktas vairuotojas, kuris iš principo neužleis Jūsų pasistatyti mašinos sausakimšoje aikštelėje, nors Jūs čia laukiate jau 15 min., kol atsilaisvins vieta, o gal tai bus susiraukusi nepatenkinta pardavėja.

Drabužiai internetu 3

Parašyti atsakymą

Visi laukai turi būti užpildyti