Mokėjimo būdai

 • Elektroninė bankininkystė ir elektroniniai pinigai

  Užsakymo patvirtinimo metu pasirinkite apmokėjimą per PaySera.lt . Tuomet iš sąrašo galėsite pasirinkti apmokėjimą iš visų populiariausių elektroninės bankininkystės sistemų: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Danske Bank, Citadelė, Medicinos bankas, Paysera. Taip pat priimame apmokėjimus per "MoQ" arba "WebMoney" sistemas. 

 • Grynaisiais kurjeriui pristačius prekes

  Užsakymo patvirtinimo metu pasirinkite pristatymą per VeniPak kurjerius, tuomet pasirenkant apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti pamokėjimą grynaisiais kurjeriui pristačius prekes. Ši paslauga Jums kainuos papildomai 1€.

 • Grynais: MAXIMA kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos Spauda ir Narvesen kioskuose

  Užsakymo patvirtinimo metu pasirinkite apmokėjimą per PaySera.lt .Tuomet iš sąrašo galėsite pasirinkti apmokėjimą Maxima, Perlo terminaluose, Lietuvos spauda ir Narvesen kioskuose. Būsite nukreipti į paysera.lt puslapį kur bus sugeneruotas mokėjimo kvitas. Atspausdintą kvitą reikės pateikti Maxima bei Perlo terminaluose arba Perlo ir Narvesen kioskuose.

 • Bankinis pavedimas

  Iš karto po užsakymo, Jums bus išsiųsta elektroniniu paštu išankstinė sąskaita, kurią galėsite apmokėti banko pavedimu per Jūsų banko el. bankininkystės sistemą arba banko skyriuje grynais.
  Nesulaukus apmokėjimo per 2 d.d. užsakymas anuliuojamas.
  Apie atliktą apmokėjimą būtinai informuokite elektroniniu paštu info@drabuziuoaze.lt.
  Pavedimo formoje Jums reikės nurodyti šiuos duomenis:
  Gavėjas: UAB Drabužių Oazė
  Įmonės kodas: 302814075
  Sąskaitos numeris: LT42 7180 3000 2346 7597   AB Šiaulių bankas
  Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį.

 • PayPal mokėjimų sistema

  Pasirinkę šį mokėjimo būdą, Jūs būsite nukreipti į PayPal mokėjimų sistemą, kur Jums bus suformuotas apmokėjimo ruošinys. Apmokėję užsakymą sugrįšite į mūsų internetinę parduotuvę ir mes iš karto pamatysime apmokėjimą.

Saugus atsiskaitymas su

Paysera mokėjimo būdai

Apmokėjimo D.U.K

Ar galima atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu ?

Taip galima. Kurjeris pristatys siuntinį, jūs perduosite apmokėjimą. Šis apmokėjimo būdas Jums kainuos papildomai 1 €. Šis apmokėjimo būdas yra galimas tik pasirinkus pristatymą per VeniPak kurjerius.

Ar galima atsiskaityti per Paypal sistemą?

Taip galite. Užsakymo metu galėsite pasirinkti apmokėjimą per PayPal sistemą, tuomet būsite nukreipti į PayPal. Apmokėjimą turite siųsti į info@drabuziuoaze.lt .

Ar apmokėjimas per mokėjimų sistemas yra saugus?

Taip. Apmokėjimo duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas, todėl visi mokėjimai atliekami per DrabuziuOaze.lt el.parduotuvę yra saugūs.

Jeigu turite klausimų dėl apmokėjimo, prašome susisiekti:

El.paštu: info@drabuziuoaze.lt  

Telefonu: +370 645 51679