Prekių grąžinimas ir keitimas

Norėdami grąžinti arba pakeisti prekę(s):

Grąžinimo procesas.

• Užpildykite grąžinimo formą, kurią įdėkite į pakuotę kartu su grąžinama preke arba atsiųskite mums į elektroninį paštą info@drabuziuoaze.lt
• Prekę(s) supakuokite ir siųskite mums, adresu: UAB Drabužių Oazė, Leičių g. 9-16, LT-12109 Vilnius. 
• Prekę(s) rekomenduojame siųsti per Lietuvos paštą, nes grąžinimo išlaidos negrąžinamos).
• Per 14 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pervesime Jums pinigus.

GRAŽINIMO FORMA

Atsisiųsti tekstinį failą galite paspaudę čia. Užpildę, siųskite į el. paštą info@drabuziuoaze.lt.

Atsispausdinti pdf failą galite paspaudę čia

Grąžinimo/keitimo sąlygos

 • Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo.

  Prekės turi būti grąžintos per 14 dienų. Susisiekite su mumis telefonu +370 67533453 arba el.paštu info@drabuziuoaze.lt  ir mes pateiksime visą informaciją ką reikia daryti toliau. Mes pasistengsime išspręsti susidariusią situaciją kaip įmanoma greičiau ir tikrai pasistengsime, kad nesigailėtumėte užsisakę prekes pas mus.

 • Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;

  Visos prekės yra siunčiamos originalioje pakuotėje. Prašome išsaugoti šią pakuotę visas 14 dienų, jeigu kartais nuspręstumėte ją grąžinti arba pakeisti. Pakuotė turi būti nepažeista.

 • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

  Jeigu prekė yra nesugadinta, tuomet prekė gali būti grąžinta arba pakeista.

 • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos;

  Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, negali būti taisyta, ji turi būti nepraradusi savo prekinės vertės, turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis. Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais

Svarbi informacija: Prekių siuntimo ir grąžinimo išlaidos nėra grąžinamos.

 

Apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą Pirkėjas Pardavėjui praneša vienu iš šių būdų: užpildydamas pavyzdinę sutarties atsisakymo formą  arba pateikdamas aiškų pareiškimą, kuriame išdėstytas jo sprendimas atsisakyti sutarties. Pranešimas dėl sutarties atsisakymo siunčiamas el. paštu info@drabuziuoaze.lt. Gavęs Pirkėjo pranešimą, Pardavėjas nedelsdamas išsiunčia patvirtinimą apie pranešimo gavimą.